JACEK WIŚNIEWSKI

Mistrz bioenergoterapii i radiestezji

Kontakt

Czym jest Bioenergoterapia?

Bioenergoterapia - najkrócej mówiąc jest to badanie i korygowanie koncentracją myśli bioenergoterapeuty, przy znajomości odpowiednich metod i technik, zaburzeń energetycznych w polu bioplazmatycznym człowieka , popularnie nazywanego a u r ą.

Aura człowieka

rys.1 aura człowieka

Wszelkie choroby są odzwierciedlone i widoczne w ludzkiej aurze w postaci skoncentrowanej energii, blokad i dziur. Usuniecie blokad i zaburzeń energetycznych jest równoznaczne ze stworzeniem warunków do odzyskania zdrowia.

rys.2 aura człowieka przed i po działaniu bioenergoterapeuty

rys.3,4 dzialanie w praktyce

W swojej pracy stosuję serię 7 zabiegów. Wynika to z budowy ludzkiej aury, która posiada 7 warstw - 7 głównych centrów energetycznych (czakr) a więc pracę na 7 poziomach energii subtelnych.
Są przypadki, że odzyskiwanie zdrowia pojawia się już po mniejszej liczbie
zabiegów, ale wyznaję teorię, że dopiero praca na wszystkich ciałach (7) daje szansę uporządkowania i utrwalenia ładu energetycznego. Od tego stanu zależy bezpośrednio stan zdrowia nie tylko fizycznego ale i psychicznego. W swojej pracy wykorzystuję różne formy oddziaływania na biopole człowieka, od klasycznej bioterapii, reiki, polarity, technik mesmerycznych, pulsingu po radiestezję oraz rozmowę z cierpiącym człowiekiem, które warunkują dobry kontakt nie tylko z jego biopolem ale również z osobą.


Stosując bioenergoterapię, zaobserwowałem wiele wyzdrowień nawet całkowitych, w sytuacji gdzie w danym okresie tylko ona była stosowana . Znikały cysty, guzki, kamienie. Na pewno poprawiała się odporność organizmu, co na przestrzeni czasu potwierdzają klienci. W przeważających przypadkach - trwale. Bardzo dobre efekty zaobserwowałem w leczeniu infekcji, nawet ciężkich przypadków. Stosowana w najcięższych jako terapia uzupełniająca, daje świetne rezultaty i przyspiesza powrót do zdrowia , jak również łagodzi skutki przyjmowania leków przynosząc ulgę w cierpieniu.


Najczęściej klienci zgłaszają się z problemami:

 • układu pokarmowego
 • układu moczowego
 • układu imunoligicznego
 • chorób kobiecych
 • infekcji
 • kręgosłupa
 • depresji
 • braku potomstwa
 • złego samopoczucia
 • ciągłego zmęczenia
 • przypadkow niezdiagnozowanych
 • nowotworów


W większości udaje się problem zlikwidować. Warunkiem terapii niekonwencjonalnej w cięższych przypadkach jest stała kontrola i opieka lekarska.Techniki i metody tej terapii nie są w konflikcie z medycyna akademicką.W chorobach nowotworowych muszą być stosowane z wielką odpowiedzialnością ze strony bioenergoterapeuty.
Nie wolno nigdy rezygnować z zaordynowanych leków, nawet wtedy gdy nastąpi poprawa, bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Samowola jest praktyką niedopuszczalną. Kontrowersje wokół bioenergoterapii uważam za wielce przesadzone.
Opinie negatywne pochodzą od niewielkiego procentu środowiska medycznego, kościelnego i są to opinie prywatne osób, które je wypowiadają .
Na pytanie: wierzyć - nie wierzyć odpowiadam. To nie jest kwestia wiary, jest to kwestia wiedzy, do której poznawania zachęcam. Zachęcam również do odwiedzania stron, które polecam. Dzięki temu wyrobicie sobie Państwo własny pogląd. Ważne jest to co MY myślimy.